رنگ سال 2022 با پنتون

رنگ سال 2022 با پنتون

1268  تعداد بازدید  |  پنجشنبه 9 دی ماه 1400

پنتون امسال یک رنگ خاص پیشنهاد کرد.

 

بعد از زمانی حدود بیست سال، این اولین‌بار است که پنتون یک رنگ جدید به بازار عرضه کرده. پس بگذارید بگوییم که این واقعا یک رنگ جدید و خاص در دنیای مد و دکوراسیون به‌حساب می‌آید! هرچند که احتمالا شبیه آن را تابه‌حال زیاد دیده‌اید. اما چرا این ترکیب آن‌قدر خاص بوده که شرکت پنتون به خاطرش دست به ابداع زده است؟

با توجه به مطلبی که درسایت شرکت پنتون آمده، آن‌ها رنگ سال ۲۰۲۲ را  برای گذار از دوران کرونا و پا گذاشتن به جریان زندگی عادی در نظر گرفته‌اند؛ با پایان کرونا مردم هم عادات تازه‌ای پیدا کرده‌اند و استانداردهای جهانی نیز تغییر کرده، شرکت بین‌المللی متخصص در حوزه‌ی رنگ هم باید دست به اقدام تازه‌ای بزند.

این رنگ با ترکیب خاص خود، دنیای دیجیتال و جهان واقعی را با هم تلفیق کرده و از این نظر به آنچه ما طی این سال‌ها تجربه‌ کرده‌ایم، نزدیکی زیادی دارد. از طرف دیگر استفاده از این رنگ در قالب دنیای دیجیتال هم بسیار کارآمد است و همین باعث محبوبیت بیشتر آن خواهد شد. بنابراین «PANTONE 17-3938 Very Peri» نه‌تنها همه‌ی ویژگی‌هایی که پیش‌تر به آن‌ها اشاره کردیم را دارد، بلکه احساس زندگی مدرن را هم به ما القا می کند و بین جهان واقعی و دنیای دیجیتال ارتیاط می گیرد.

 

رنگ سال ۲۰۲۲ همان‌قدر که جذاب به‌شمار می‌آید، برای ست کردن هم ما را با چالش مواجه میکند. شرکت پنتون  یک پالت رنگی مکمل برای این رنگ  ارائه کرده تا تعادل  ین رنگ‌های گرم و سرد در استایل شما حفظ شود. علاوه بر این، استفاده از این رنگ‌های مکمل کمک می‌کند تا بنفش PANTONE 17-3938 Very Peri،جذاب تراز همیشه به نظر برسد.