به وقت اکسسوری

به وقت اکسسوری

2084  تعداد بازدید  |  چهارشنبه 8 بهمن ماه 1399

اکسسوری برای دختران  

این روزها کلمه اکسسوری رو زیاد میشنویم و حتما این سوال براتون پیش اومده باشه که اکسسوری یعنی چی و چه چیزهایی شامل اکسسوری میشه.

اکسسوری یک سری لوازم جانبی هست  که شاید به تنهایی کاربرد خاصی نداشته باشه اما استفاده از آن ها در استایل های مختلف کمک میکنه تا جذاب تر دیده شوید. لباس ها ممکن است زیبایی خاصی داشته باشند اما این اکسسوری ها هستند که این زیبایی و جذابیت را دوچندان می کنند. و میشه گفت اهمیت وجود اکسسوری و لوازم جانبی به اندازه خود لباس است. به طور کلی لباس و اکسسوری دارای اهمیت یکسانی هستند و  جلوه زیبایی برای استایل شما ایجاد خواهند کرد.

لوازم جانبی یا اکسسوری ها بیشتر روی سبک شخصی و سلیقه شما تاکید دارند.  نظر جورجیو آرمانی اینه که (Giorgio Armani): لوازم جانبی یا اکسسوری ها خیلی مهم هستند و این اهمیت هر روز بیشتر و بیشتر می شود!

لوازم جانبی و جواهرات مختلف میتونن برای تکمیل شدن استایل شما مورد استفاده قرار بگیرند. این اکسسوری ها هستند که کمک میکنند تا یک لباس ساده، برجسته و متفاوت دیده شود و یا اینکه ضعف یک لباس را به بهترین شکل می پوشانند. ترندهای روز و چیزهایی که در هر فصل مُد می شوند معمولا با اضافه کردن نوع خاصی از یک اکسسوری مانند کمربند، کلاه، گردنبند، دستمال و شال گردن، کیف دستی و ... تغییر میکنند و به یه ترند جدید و جذاب تبدیل می شوند.

انواع کیف دستی، کلاه، کمربند، دستکش، بادبزن، انواع گردنبند، دستبند، گوشواره، پا بند، انگشتر، شنل، عینک آفتابی، ساعت مچی، روسری، شال گردن، توربان، کیف پول، انواع جوراب، مدل های مختلف کفش، چتر، لوازم جانبی مربوط به مدل دادن موها مثل تِل، تاج، ریسه، گل مو و ...،

خوب دخترا...فکر میکنم وقتش رسیده که اکسسوری رو جدی تر بگیرید...