نه به آرایش غلیظ!

نه به آرایش غلیظ!

2014  تعداد بازدید  |  چهارشنبه 8 بهمن ماه 1399

یک آرایش ساده دخترونه یاد بگیریم.

این روزها معمولا اکثر دختران جوان علاقه زیادی به آرایش دارند،اما اگر از تکنیک های آرایش مناسب دخترانه اطلاع نداشته باشند ،زیبایی طبیعی چهره شاداب خود را به خطر می اندازند.

  این مقاله نکات ساده و اولیه آرایشی طبیعی و دخترانه را به شما یاد آوری می کند.

اول اینکه قبل از میکاپ ،حتما صورت خود را تمیز کنید.باتوجه به چریب و خشکی پوست خود ،با یک صابون ملایم و یا پاک کننده ،تمام آلودگی ، چربی اضافه و احیانا میکاپ قبل را از صورت خود پاک کنید.

بعد از پاک کردن صورت ،باید حتما صورت خود را مرطوب کنید.این مرطوب کننده می تواند پایه آب یا روغن داشته باشد.

در این مرحله ،یک فوندیشن مناسب پوست خود انتخاب کنید و آن را به صورت متناسب ،روی پوست و جاهایی که احتیاج به پوشانندگی بیشتری دارند ،مثل کناره های بینی ،زیر چشم  و …بزنید و آن را به خوبی پخش کنید.

در این میکاپ ساده و طبیعی، با فوندیشن،دیگر نیازی به کانسیلر ندارید،چون موجب سنگین شدن میکاپ شما خواهد شد.فراموش نکنید که صورت و گردن کاملا همرنگ و یکنواخت باشند.

حالا در صورت تمایل ،با یک پنکک نرم یا فشرده ،حالتی مات به آرایش خود بدهید.هرگز لایه ضخیمی از پنکک استفاده نکنید،چون آرایش شما را غیرطبیعی کرده و آن را سنگین خواهد کرد.

سپس برای انتخاب سایه ،می توانید بنفش یا قهوه ای ملایم را که نزدیک به رنگ پلک هستند ،انتخاب کرده و آن را سراسر پلک و تا زیر استخوان ابرو ادامه دهید.با این کار ،چشم ها حالت طبیعی تر و جذاب تری خواهند داشت.

و اما خط چشم مشکی یا قهوه ای برای آرایش طبیعی روز مناسب و جذاب هستند.برای این کار خطی را در امتداد خط مژه ومطابق با مدل چشم خود بکشید.

حالا ،نوبت فرمژه و ریمل است.بعد از زدن فرمژه و حالت دادن مژه ها،چشم را به حالت نیمه باز نگه دارید و در حالی که ریمل میزنید ،خیلی آرام در همین حالت نیمه باز چشم ها ،پلک بزنید تا با این حرکت ،مژه ها به هم نچسبند و حالت طبیعی خود را حفظ کنند

همین قدر دخترانه..همین قدر زیبا