مدل های ترند 2022

مدل های ترند 2022

1015  تعداد بازدید  |  سه شنبه 12 بهمن ماه 1400

هر سال تعدادبسیاری مدل موی جدید به دنیای مد و فشن معرفی می شود. جدیدترین مدل های روز را در این بخش از دخترونه مطالعه کنید.

 

اولین مدل مدل موی باب است

مدل موی باب

مدل موی باب یکی از پرطرفدارترین مدل موهای زنانه و دخترانه است که از مد نمی افتد و اکثرا جزو مدل موهای پرطرفدار در بین دختران و خانم ها است. در این مدل، موها را به شکل کاملا صاف از نزدیکی فک و چانه کوتاه می کنند و ظاهری منظم و صاف، شیک و ساده را برای موها به وجود می آورند.

مدل چتری پرده ای

مدل چتری پرده ای یکی از مدل هایی است که بسیار مورد توجه و ترند است. مدل موهای چتری تنوع زیادی دارد برای همین  افراد با هر سلیقه و در هر شرایطی می توانند یکی از مدلهای موی چتری را برای استایل خود انتخاب کنند. یکی از مدل موهای چتری که این روزها ترند است، چتری پرده ای است که از فرق وسط جدا می شود و به چهره زیبایی ویژه ای می بخشد. اگر مدل چتری های بلند را می پسندید این مدل مناسب شما است.


مدل موی پیکسی

مدل موی پیکسی مدل منعطف در بین موهای کوتاه زنانه است که همیشه طرفداران خاص خود را دارد. موهای کوتاه و پسرانه  از گذشته هم مورد توجه و علاقه خانم ها بوده است  و امسال نیز دوباره تکرار شده است چرا که خانم ها معتقدند موی کوتاه به آنان جسارت بیشتری می دهد پس هرچه مو کوتاه تر باشد بیشتر به ترند امسال نزدیک خواهد بود.

 

دخترا، این سه تا از مدل های ترند امسال بود که طرفداران جسور و خاص خودش رو داره... امیدوارم مورد استفادتون قرار گرفته باشه ...